Stankovskom drugo, a Rusanu treće mjesto

14.06.2016. / Nefertum IT
Natjecatelji Orijentacijskog kluba Jelen vratili su se s 15. Otvorenog prvenstva Samobora koje se bodovalo za Kup Hrvatske. U natjecanju koje je održano u Manjoj Vasi u natjecanju na srednje staze natjecatelji Jelena ostvarili su odlične rezultate. Dalibor Stankovski u M21B kategoriji tek je neznatno zaostao za slovenskim natjecateljem te je osvojio drugo mjesto, dok mu se taj plasman u Kupu Hrvatske broji kao pobjeda.

U istoj kategoriji Marko Košturić i Ivan Šeperić-Grdiša stigli su do petog odnosno devetog mjesta. U M45 kategoriji nastupio je Marijan Bogović te je osvojio četvrto mjesto, koje se u Kupu Hrvatske broji kao treće zbog slovenskog natjecatelja na postolju.

U OPEN kategoriji Drago Rusan osvojio je treće mjesto dok su naše školarke iz karlovačke podružnice kluba, Željka Gajdek i Draženka Birkić, osvojile četvrto i peto mjesto u svojem prvom nastupu za jaskanski klub.