Startala Jamnica
Protekle nedjelje s pripremama za nastavak prvenstva započeli su nogometaši Jamnice, koji su jesenas osvojili naslov prvaka u Jedinstvenoj županijskoj ligi. Sastav koji je iznio taj teret ostao je nepromijenjen, no odlasci i dolasci igrači uvijek su mogući.
Treneru Siniši Miokoviću na prvi se trening odazvalo 17 igrača; Josip Braje, Zvonimir Peršin, Tihomir Čačković, Denis Bejdić, Igor Luketić, Ivica Vračević, Josip Čefko, Ivan Vidak, Silvestar Grčević, Ivan Zelenika, Dominik Peršin, Marin Tuka, Damir Krpan, Josip Pavek, Ivan Štulhofer i Kristijan Lolić, dok su s okupljanja izostali Ivan Britvec, Mario Skorin, Josip Gusković, Ivan Mihalić i Matija Vujanić.
Tijekom pripremnog perioda igrači Jamnice će imati devet kontrolnih utakmica; Udarnik (28. siječnja), Sesvetski Kraljevec (29. siječnja), Lokomotiva (4. veljače), Dubrava (8. veljače), Sava (18. veljače), Turopoljac (19. veljače), Vrbovec (22. veljače), Stupnik (25. veljače) i Ilovac (26. veljače). (FOTO: NK Jamnica)
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
U Jastrebarskom predstavljen program osposobljavanja civilnih ročnika za djelovanje u kriznim situacijama
Manje gužvi i sigurniji promet: Obilaznica Volavje – Petrovina donosi rasterećenje prometa
Pješak ozlijeđen u Jastrebarskom, u Čunkovoj Dragi pronađena mina
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta