STK Jaska: Cure uvjerljive, dečkima pobjeda i poraz

08.10.2013. / Nefertum IT
Ženska ekipa STK Jaska nakon što je ubilježila uvodnu pobjedu u prvom kolu Prve hrvatske stolnoteniske lige zapad pobijedivši STK Dugo Selo, u nastavku lige ostvarila je još dvije uvjerljive pobjede na domaćem terenu. Jaskanske stolnotenisačice bile su bolje od ekipa STK Sveti Jakov Jadranovo i STK Opatija rezultatom 4:0. Jaskanska ekipa nastupila je u sastavu Mirela Crnilo, Anja Ivanuša, Josipa Stunja i Nikolina Brglez.;
(foto: STK Jaska);
Seniorima pobjeda i poraz
Muška ekipa STK Jaska nakon tijesnog uvodnog poraza u Prvoj stolnoteniskoj ligi, na gostovanju u Zadru kod druge ekipe STK Donat ubilježila je prvu ovosezonsku pobjedu nadvisivši domaćina rezultatom 4:1. U drugom susretu Jaskanci su gostovali u Splitu gdje su protiv najvećeg favorita za osvajanje prvog mjesta, STK Split očekivano poraženi rezultatom 4:1. Za STK Jaska u ovom su susretu nastupili Lovro Tomac, Matej Jelić, Tomislav Ciban i Juraj Đurinović.;
U nastavku lige Jaskanci će biti domaćini zagrebačkim ekipama STK Industrogradnja i STK Joola.;