STK Jaska: Ženska ekipa druga na ljestvici
21.01.2019. / Redakcija
Ženska ekipa stolnoteniskog kluba Jaska natjecala se na Ligi nada Regije srednje Hrvatske za djevojčice koja se održala u Samoboru,a za Jasku su igrale Victoria Pustaj, Ivona Ciban i Viktorija Oslaković.
Cure su opet iznenadile sve prisutne jer su svladale favoriziranu i dosad jedinu neporaženu ekipu STK Dugo Selo, s rezultatom 3:2, ali im ta pobjeda nije bila dovoljna za osvajanje prvog mjesta.
Na tom putu ih je zaustavila ekipa STK Aquaestil iz Duge Rese sa rezultatom 3:2, pa su se Jaskanke morale zadovoljiti drugim mjestom u krugu tri ekipe s istim brojem osvojenih bodova.
Prije posljednjeg kruga Jaskanke uvjerljivo drže 2. mjesto na ljestvici.
(Foto: STK Jaska)
Zadnje objavljeno
U Jastrebarskom predstavljen program osposobljavanja civilnih ročnika za djelovanje u kriznim situacijama
Manje gužvi i sigurniji promet: Obilaznica Volavje – Petrovina donosi rasterećenje prometa
Pješak ozlijeđen u Jastrebarskom, u Čunkovoj Dragi pronađena mina
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih