Tilčekov Miran Košćica prvi na 8. Samoborskoj zimskoj trail ligi

30.03.2021. / Maja Peranić

Uspješne rezultate osvojili su članovi Tilček teama nastupivši na 8. Samoborskoj zimskoj trail ligi. Najuspješniji među njima bio je Miran Košćica koji je na stazi dužine 8 kilometara u kategoriji M-S osvojio prvo mjesto.

Na Poljanicama je protekle subote istrčano posljednje 9. kolo 8. Samoborske zimske trail lige.

Kroz ligu su trčala četiri člana Tilček Team-a Antonio Vukić, Danijel Dimnjaković, Marko Čeh i Miran Košćica.

Na kratkoj stazi dužine 8 kilometara i 450 mnv., kroz svih devet kola u poretku kategorije M-S, Miran Košćica je osvojio 1. mjesto te ukupno 13. mjesto.

Antonio Vukić je osvojio 5. mjesto te ukupno 36. mjesto, dok je Marko Čeh osvojio 12. mjesto, a u ukupnom poretku je bio 64. Danijel Dimnjaković je trčao kratku i dugu stazu.

-Uspješnim sudjelovanjem u Samoborskoj zimskoj trail ligi i u Zimskoj ligi Japetić završen je prvi dio baze zimskog treninga naših Tilčeka. U proljetnom periodu očekuju nas treninzi, utrke i lige po cijeloj Hrvatskoj. Iako nam rezultati nisu apsolutno nikakav imperativ, uz vrijednu i odličnu ekipu naših članova kluba, vjerujemo da ćemo i dalje vrlo uspješno zastupati boje i ime našeg kluba i našeg grada i izvan našeg lokalnog područja“, istaknuli su iz vodstva kluba Tilček Team-a.

Tilčekov Miran Košćica prvi na 8. Samoborskoj zimskoj trail ligi Tilčekov Miran Košćica prvi na 8. Samoborskoj zimskoj trail ligi Tilčekov Miran Košćica prvi na 8. Samoborskoj zimskoj trail ligi Tilčekov Miran Košćica prvi na 8. Samoborskoj zimskoj trail ligi Tilčekov Miran Košćica prvi na 8. Samoborskoj zimskoj trail ligi Tilčekov Miran Košćica prvi na 8. Samoborskoj zimskoj trail ligi Tilčekov Miran Košćica prvi na 8. Samoborskoj zimskoj trail ligi Tilčekov Miran Košćica prvi na 8. Samoborskoj zimskoj trail ligi Tilčekov Miran Košćica prvi na 8. Samoborskoj zimskoj trail ligi Tilčekov Miran Košćica prvi na 8. Samoborskoj zimskoj trail ligi