Tradicionalna skupština atletičara na Japetiću
12.03.2018. / Redakcija
U petak, 9. ožujka, održana je Skupština AK Jastreb 99, sada već tradicionalno u Planinarskom domu Žitnica na Japetiću.
Unatoč ne baš idealnim uvjetima, odnosno snijegu koji je usporio članove prilikom uspona i dolaska u dom, sjednica je održana sa pola sata kašnjenja. Nakon što je ostvaren kvorum, krenulo se sa službenim dijelom sjednice. U izvješću predsjednice Županić i jednoglasnom potvrdom svih prisutnih članova izraženo je zadovoljstvo proteklom godinom, koja je za klub bila izrazito turbulentna s obzirom na tragičnu smrt njihovog predsjednika Predraga Bošnjaka.
Također, za ovu godinu su planirane nove aktivnosti, ali i nastavak organizacije polumaratona koji ove godine navršava punih 20. godina.
Zadnje objavljeno
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
U Jastrebarskom predstavljen program osposobljavanja civilnih ročnika za djelovanje u kriznim situacijama
Manje gužvi i sigurniji promet: Obilaznica Volavje – Petrovina donosi rasterećenje prometa
Pješak ozlijeđen u Jastrebarskom, u Čunkovoj Dragi pronađena mina
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta