U Okiću pala vodeća Sloga- Suza

25.03.2015. / Nefertum IT
Nogometaši Dinama nastavili su pozitivan niz rezultata u proljetnom dijelu prvenstva Prve županijske lige. U Okiću su s uvjerljivih 4:1 svladali vodeću Sloga- Suzu čime su zadržali priključak s vodećim momčadima.

Iako su gosti iz Orešja poveli preko Vučura u 18. minutu, u ostatku susreta dominirala je domaća momčad koja je u drugih 45. minuta preokrenula rezultat u svoju korist. Rezultatska promjena se dogodila u nastavku kada su za pobjedu Dinama pogađali Marijan Jalšovec, Dominik Jurinić, te Mario Volarić koji je bio dvostruki strijelac.

U ovom kolu uspješan je bio i Kupinec koji je s 4:1 svladao HNK Tigar iz Rakitja, čime su se novaci u ligi smjestili na četvrto mjesto prvenstvene ljestvice. Po bod su osvojili Mladost i Krašić. Nogometaši Mladosti gostovali su u Bregani te su protiv istoimenog domaćina odigrali 1.1, dok je utakmica između Krašića i Mladosti iz Luke završila bez pogodaka.

Nakon dviju startnih pobjeda, nogometaši Jaske su u Farkaševcu kod Zrinskog doživjeli prvi proljetni poraz. Domaća momčad ih je svladala s 5:1 ostavivši ih tako i dalje na dnu poretka.

POREDAK
1. Sloga- Suza 40, 2. Dinamo (J) 34, 3. Mladost (KS) 32, 4. Kupinec 31, 5. Pušća 30, 6. Mladost (L) 30, 7. Bregana 29, 8. Dinamo (O) 28, 9. Sava 26, 10. Novaki 25, 11. Krašić 23, 12. Zrinski 22, 13. Mladost (KD) 22, 14. Bestovje 15, 15. HNK Tigar Rakitje 10, 16. Jaska 7