U pripremnoj utakmici protiv Karlovca Jaskanci slavili s 4:2!

21.02.2022. / Maja Peranić

Nogometaši Jaske Vinogradara nastavljaju sa stopostotnim učinkom ove zime. Jastrebovi su trijumfirali i u četvrtoj provjeri, a ovaj put bolji su bili od juniorske momčadi Karlovca, četvrtoplasiranog sastava 1. HNL Središte. U dvoboju dva karlovačka stručnjaka, uspješniji od svog kolege Štefančića bio je domaći strateg Lucijanić.

Domaća momčad bila je bolja i opasnija većim dijelom utakmice, što je rezultiralo s četiri pogotka u mreži mladih Karlovčana, koji su do "zraka" došli u zadnjih 25 minuta igre. Prvi pogodak djelo je mladog Tomija Kopića, čija je glava bila na pravom mjestu u 29. minuti. Potom je dvaput s bijele točke poentirao najbolji pojedinac ovog dvoboja Ivica Vračević, koji je bio nerješiva enigma za goste od prve do posljednje minute.

Efektan pogodak postigao je Tin Mesic, potkopavanjem lopte u 76. minuti, a Karlovčani su poraz ublažili pogocima Stavljenića i Šaflina.

STRIJELCI: 1:0 - Kopić (29), 2:0 - Vračević (48-11m), 3:0 - Vračević (62-11m), 3:1 - Stavljenić (67), 4:1 - Mesic (76), 4:2 - Šaflin (87).
JASKA VINOGRADAR: J. Braje, Borovec (Pintarić), M. Mravunac (Mesic), To. Nad (Všetečka), I. Borković, Novosel, Kordić, L. Mravunac, Kopić (Cipovec), Tv. Nad, Vračević. TRENER: Sanjin Lucijanić.
KARLOVAC 1919: I. Braje, Draganjac, Blažun, Matić, Šaflin, Stepinac, Markuš, Dujmović, Cindrić, Radoš, Miličević (još su igrali: Stipančić, Laskač, Stavljenić, Dujan). TRENER: Matija Štefančić.

AUTOR: TOMISLAV TADIĆ