Uspješan nastup na Zagreb karate festu
14.11.2016. / Nefertum IT
Jaskanski karatisti nastupili su protekle subote u Zagrebu na „Zagreb karate festu“ koji je održan po četrnaesti puta. Natjecatelji Jastreba osvojili su ukupno 14 odličja, među kojima ih je devet bilo zlatngh, tri srebrnog te dva brončanog sjaja.
Natjecanje su osvajanjem zlatnih medalja završili Ivano Vulje, Emil Tutek, Pavao Ciban, Helena Bašić, Jakov Kupina, Stipe Rukavina, Dominik Pozderac, Karlo Volarić i Luka Vučinić, Marko Kovačević, Sven Potrunić i Matej Braje su bili srebrni, dok su Josipa Bašić i Mišel Oađan osvojili brončana odličja.

Natjecanje su osvajanjem zlatnih medalja završili Ivano Vulje, Emil Tutek, Pavao Ciban, Helena Bašić, Jakov Kupina, Stipe Rukavina, Dominik Pozderac, Karlo Volarić i Luka Vučinić, Marko Kovačević, Sven Potrunić i Matej Braje su bili srebrni, dok su Josipa Bašić i Mišel Oađan osvojili brončana odličja.

Zadnje objavljeno
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
U Jastrebarskom predstavljen program osposobljavanja civilnih ročnika za djelovanje u kriznim situacijama
Manje gužvi i sigurniji promet: Obilaznica Volavje – Petrovina donosi rasterećenje prometa
Pješak ozlijeđen u Jastrebarskom, u Čunkovoj Dragi pronađena mina
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta