Uspješan Otvoreni turnir za mlade stolnotenisače
Jastrebarsko je bilo domaćin 2. Otvorenog turnira Regije srednja Hrvatska te 2. Otvorenog turnira Stolnoteniskog saveza Zagrebačke županije. Turnir je održan u organizaciji STK Jaska, a otvorio ga je predsjednik Sportske zajednice grada Jastrebarskog Domagoj Šlat.

Značajan uspjeh postigli su mladi članovi STK Jaska. Victoria Pustaj osvojila je prvo mjesto u kategoriji najmlađih kadetkinja te dodala treće mjesto u višoj starosnoj kategoriji mlađih kadetkinja. Treća mjesta na turniru osvojali su: Viktoria Oslaković u kategoriji klinceza, Matija Matešić u kategoriji klinaca, Mihael Matešić u kategoriji mlađih kadeta te Andrija Klepić u kategoriji kadeta. Od članova STK Jaska nastupila je i Ivona Ciban koja nije uspjela ostvariti plasman u završnicu turnira ali je postigla svoju prvu pobjedu u kategoriji najmlađih kadetkinja.
Galerija slika
U Jastrebarskom predstavljen program osposobljavanja civilnih ročnika za djelovanje u kriznim situacijama
Manje gužvi i sigurniji promet: Obilaznica Volavje – Petrovina donosi rasterećenje prometa
Pješak ozlijeđen u Jastrebarskom, u Čunkovoj Dragi pronađena mina
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih