Victoria Pustaj druga u Dugom Selu
02.11.2018. / Redakcija
Članica STK Jaska Victoria Pustaj nastavila je svoj niz uspješnih nastupa.
Nakon osvajanja turnira u Varaždinu i Bjelovaru, na 20. Memorijalnom stolnoteniskom turniru Saša Paar u Dugom Selu morala se zadovoljiti osvojenim 2. mjestom u kategoriji najmlađih kadetkinja. Na taj naćin i nadalje drži 1. mjesto na rang listi Hrvatskog stolnoteniskog saveza, ali istovremeno drži prva mjesta i na rang listama Regije srednja Hrvatska i Stolnoteniskog saveza Zagrebačke županije kao i na Masters rang listi Hrvatskog stolnoteniskog saveza.

Na turniru u Dugom Selu okušala se i u višoj starosnoj kategoriji mlađih kadetkinja pritom izborivši plasman u osminu finala što je za tako mladu igračicu sjajan uspjeh.
Zadnje objavljeno
U Jastrebarskom predstavljen program osposobljavanja civilnih ročnika za djelovanje u kriznim situacijama
Manje gužvi i sigurniji promet: Obilaznica Volavje – Petrovina donosi rasterećenje prometa
Pješak ozlijeđen u Jastrebarskom, u Čunkovoj Dragi pronađena mina
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih