Victoria Pustaj osigurala Masters turnir
02.03.2017. / Igor
Plasmanom u osminu finala mlada jaskanska stolnotenisačica izborila je nastup na završnom turniru najmlađih kadetkinja čiji će domaćin biti Pula. Inače, na Masters turniru sudjeluje 16 igračica.
Iako mlađa i do dvije godine od velike većine natjecateljica, članica Stolnoteniskog kluba Jaska, Victoria Pustaj još jednim dojmljivim nastupom na turniru Hrvatskog stolnoteniskog saveza osigurala je direktan plasman u kategoriji najmlađih kadetkinja na Masters turnir koji će se održati u Puli. Nakon krapinskog turnira i plasmana u osminu finala, Victoria zauzima sedmo mjesto na rang listi s koje je prvih četrnaest najmlađih kadetkinja steklo pravo nastupa u Puli, dok će preostale dvije sudionice Mastersa odrediti trener reprezentacije.
Zadnje objavljeno
Život roditelja djece s teškoćama u razvoju: Između dječjeg ponosa u Fujiju i nevidljive borbe sa sustavom
U Jastrebarskom predstavljen program osposobljavanja civilnih ročnika za djelovanje u kriznim situacijama
Manje gužvi i sigurniji promet: Obilaznica Volavje – Petrovina donosi rasterećenje prometa
Pješak ozlijeđen u Jastrebarskom, u Čunkovoj Dragi pronađena mina
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta