Vinogradar bez poteškoća prošao kroz Krapinu

05.05.2016. / Nefertum IT
Pobjedom u susretu protiv Zagorca nogometaši Vinogradara vjerojatno su učinili posljednji korak prema drugoj poziciji na kraju prvenstva, budući da pred prvim pratiteljem Trnjem imaju sedam, a pred Krkom i Zagorcem osam bodova prednosti. Utakmica u Krapini jedanaesta je u nastavku prvenstva u kojoj momčad trenera Roya Ferenčine nije osjetila gorčinu poraza. Možda su se neki i pribojavali gostovanja u Krapini, no nogometaši u zelenim dresovima lakše od očekivanog revanširali su se igračima Zagorca za poraz iz prvog dijela sezone.

Već nakon šest minuta igre momčad trenera Ferenčine imala je zgodicima Šipuša i Čuturila prednost od 2:0. Do odlaska na odmor Ljubojević je povisio na 3:0, a isti je igrač u 47. minuti postavio konačni rezultat.

Jučerašnjom pobjedom protiv Samobora (4:1) nogometaši Novigrada otklonili su i posljednju dilemu oko prvaka jer četiri kola prije karaja imaju nedostižnih petnaest bodova prednosti.