Vinogradar bez problema kroz Stupnik

28.09.2015. / Nefertum IT
Nakon što su u prošlom kolu s pet pogodaka počastili momčad Rijeke 2, nogometaši Vinogradara u šestom kolu 3. HNL bili su još uvjerljiviji. U gostima kod Stupnika igrači trenera Stjepana Gomerca su slavili sa 6:0. Domaćini su napadima Vinogradarovih igrača odolijevali do 43. minute u kojoj je mrežu Stupnika pogodio Mihael Medven.

Mihael Medven je otvorio golijadu kontra Stupnika

U nastavku se igračima Vinogradara otvorilo u potpunosti, te su domaćeg portira Gujića matirali još pet puta preko Ivana Borkovića, Domagoja Abramovića, Željka Štuleca, Marka Ristovskog i Nikole Buckovića. Pobjedom je Vinogradar zadržao vodeću poziciju, a isti bodovni učinak imaju i Samobor i Novigrad, dok četvrtoplasirani Maksimir ima bod manje od njih.

3. HNL, 6. KOLO
NK STUPNIK – NK VINOGRADAR 0:6 (0:1)
STRIJELCI:
0:1 Medven (43), 0:2 Borković (55), 0:3 Abramović (73), 0:4 Štulec (83), 0:5 Ristovki (86), 0:6 Bucković (90)
NK STUPNIK: Gujić, Orešković, Djedović, Brčić, Merlin (od 76. Lončarić), Galić, Srdarović (od 82. Pejović), Obadić, Batarilo- Čerdić (od 82. Perković), Šporčić, Meglajec. TRENER: Domagoj Kosić
NK VINOGRADAR: Ćućić, Vukić (od 74. Bucković), Povrženić, Ristovski, Golik, Medven (od 66. Abramović), Šlogar, Filipović, Borković, Štulec (od 84. Domjančić), Lončar. TRENER: Stjepan Gomerac