Vinogradar golijadom protiv Banovca najavio derbi

16.09.2014. / Nefertum IT
I u trećoj ovosezonskoj utakmici nogometaši Vinogradara su ostvarili pobjedu, najuvjerljiviju u dosad odigranim utakmicama. Sa 6:0 u Mladini su porazili skromnu momčad Banovca iz Gline koja je napadima domaće momčadi odolijevala tek u prvih pola sata u kojima su uspjeli sačuvati mrežu netaknutom.

Golijadu je započeo Pinheiro, a do odlaska na odmor igrači trenera Stjepana Gomerca četiri su lopte pospremili iza gostujućeg vratara. Dvostruki strijelac bio je Pinheiro, a u prvih 45. minuta među strijelce su se upisali još Ivan Galić i Mihael Medven, dok su u nastavku prednost domaće momčadi podebljali Antonio Vukić i Nikola Bucković koji je stavio točku na „i“ za konačnih 6:0.

Uvjerljivom pobjedom Vinogradar je najavio i ovotjedni derbi u Odranskom Obrežu kod Dinama, koji je u dva odigrana susreta (nisu odigrali 3. kolo protiv Karlovca 1919) ostvario dvije pobjede (Gradići, Kustošija).