Vinogradar među 16 u Kupu

25.09.2014. / Nefertum IT
Nogometaši Vinogradara ponovili su prošlogodišnji uspjeh plasiravši se u osminu finala hrvatskog Kupa. U utakmici 1/16 finala oni su u Čakovcu s 2:0 slavili protiv trećeligaša Međimurja. Put prema prolasku dalje pogotkom iz kaznenog udarca u petoj minuti najavio je Nikola Bucković. S prednošću su igrači trenera Stjepana Gomerca otišli na odmor, da bi u 53. minuti Stefan Gavarić donio momčadi s Mladine pokazat će se kasnije nedostižnih 2:0.

-Velike čestitke dečkima na odličnoj igri i pobjedi, jer iz godine u godinu ponavljaju odlična izdanja u Kup natjecanju. Zaista je lijepo biti među 16 najboljih- rekao nam je sportski direktor, Tomislav Višević.

Za ulazak u četvrtfinale Vinogradar će igrati protiv Slaven Belupa ili Cibalie, a protivnika će doznati nakon što se odigra utakmica između Lekenika i Rijeke.

-Ja bi da radije igramo protiv Slaven Belupa- kratko nam je o potencijalnom protivniku rekao, Višević.