Vinogradar na zimsku stanku odlazi s devete pozicije

30.11.2015. / Nefertum IT
U posljednjoj ovosezonskoj utakmici nogometaši Vinogradara su osvojili bod odigravši 1:1 u gostima kod Španskog. Domaća momčad, inače posljednjeplasirana na trećeligaškom zapadu povela je u 27. preko Bazine, da bi četiri minute kasnije Martinac vratio stvari na početak. Imao je sastav trenera Stanka Mršića u nastavku susreta svojih šansi za pobjedonosni pogodak, no lopta im jednostavno nije htjela u gol. Najbliže pobjedničkom zgoditku bio je Medven nakon čijeg je udarca lopta završila na gredi, da bi se od vratnice odbila vrataru Prusini u ruke.

S 23 osvojena boda Vinogradar na polovici prvenstva zauzima devetu poziciju, dok je jesensku titulu osvojio Novigrad koji na svom kontu ima 34 boda, šest više od drugoplasiranog Zagorca.