Vinogradar nije imao milosti za Gradiće

04.05.2015. / Nefertum IT
Nogometaši Vinogradara u 25. kolu Međužupanijske lige ostvarili su još jednu rutinsku pobjedu protiv gostiju iz Gradića koji su Mladinu napustili porazom od 8:1. Tek u prvih 45. minuta gosti su bili donekle ravnopravan protivnik te su taj dio domaći igrači u svoju korist riješili s 2:1, da bi u nastavku susreta već u prvom napadu Dražen Domjančić pogodio za 3:1 nakon čega je uslijedila rapsodija u igri domaće momčadi.

Do isteka devedesete minute za najuvjerljiviju ovogodišnju pobjedu još dva puta je pogađao Željko Štulec, dok su po jednom mrežu gostiju zatresli kapetan Marko Povrženić, Stefan Gavarić i Valentino Dugić. Do završetka prvenstva ostalo je još pet kola u kojima momčad Stjepana Gomerca na svom igralištu dočekuje Karlovac 1919 (17. svibnja) i Savski Marof (6. lipnja) dok ih u gostima očekuju susreti protiv Kustošije (9. svibnja), Libertasa (23. svibnja) i Moslavine (30. svibnja).

MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA, 25. KOLO
NK VINOGRADAR – NK GRADIĆI 8:1 (2:1)
STRIJELCI:
1:0 Povrženić (18), 2:0 Štulec (34), 2:1 Štefner (35), 3:1 Domjančić (46), 4:1 Štulec (55), 5:1 Povrženić (64), 6:1 Štulec (71), 7:1 Gavarić (77), 8:1 Dugić (89)
NK VINOGRADAR: Braje (od 62. Kranjec), Vukić, Lončar, Kahrimanović, Španić (od 65. Mačešić), Domjančić (od 65. Galić), Gavarić, Povrženić, Abramović, Štulec (od 72. Dugić), Medven (od 58. Bucković). TRENER: Stjepan Gomerac
NK GRADIĆI: Kovačić, Krstanović, Ćevid, Rajić, Blžević, Kitanović, Butković, Fridrih (od 46. Pejak), Pavlica, Šandor, Štefner. TRENER: Davor Barišić