Vinogradar poražen u Dubravi

25.09.2016. / Nefertum IT
Jedna od zanimljivijih utakmica šestog kola 3. HNL uz susret između Krka i Trnja odigrana je u Dubravi gdje je Dubrava Tim Kabel ugostila Vinogradar. Tri boda pripala su domaćinima koji su slavili s 2:1. Pobjedonosni pogodak iz kaznenog postigao je u 84. minuti prošlogodišnji igrač Vinogradara, Domagoj Abramović.

Domaću momčad u vodstvo je u šestoj minuti doveo Vozetić, da bi Mišura u 27. donio Vinogradaru izjedenačenje. Rezultat se nakon toga nije mijenjao sve do 84. minute u kojoj domaćini dolaze do tri boda i drugog mjesta s bodom manje od vodećeg Krka koji je remizirao s Trnjem odigravši 1:1. Vinogradar je sada četvrti s četiri boda manje od vodećeg sastava.