Vinogradar remizirao u Ogulinu

09.10.2014. / Nefertum IT
Nogometaši Vinogradara na gostovanju u Ogulinu osvojili su jedan bod odigravši 1:1 protiv istoimene domaće momčadi. Momčad iz Mladine povela je u 14. minuti preko Željka Štuleca, da bi u 29. minuti Patrik Poljak domaćinima donio izjednačenje. Postignutim rezultatom otišlo se na odmor, a nastavak susreta nije donio rezultatske promjene te su se momčadi morale zadovoljiti podjelom plijena.

Osvojenim bodom Vinogradar je zadržao vodeću poziciju, a bodovno se s njima nakon pobjede od 3:1 nad Moslavinom izjednačio Lekenik. U ostalim utakmicama osmog kola postignuti su slijedeći rezultati: Libertas- Banovac 0:1, Dinamo (OO)- Klas 3:0, Ponikve- Mladost 1:1, Radoboj- Savski Marof 1:4, Udarnik- Karlovac 1919 1:2, te Gradići- Kustošija 1:2.