Novosti Sport Događanja

Vinogradar remizirao u prvoj pripremnoj utakmici

23.01.2016. / Nefertum IT
Nakon više od dvije i pol godine pauze nogometaši Gorice i Vinogradara ponovno su odigrali utakmicu. U prijateljskom susretu, koji je dinamikom i borbenošću više podsjećao na prvenstvenu utakmicu pobjednika nije bilo. Nakon devedeset minuta igre rezultat je bio 2:2.

Svakoj momčadi pripalo je po jedno poluvrijeme, gostima iz Mladine prvo u kojem su vodstvo Gorice koja je povela preko Žutića poništili golovima Štuleca i Filipovića, da bi konačnih 2:2 pogotkom s dvadesetak metara petnaest minuta prije kraja postavio Zenuni. Ove dvije momčadi ponovno će se susreti za dva tjedna za kada je dogovorena nova provjera.