Vinogradar rutinski do prve domaće pobjede

19.09.2016. / Nefertum IT
Tek iz trećeg pokušaja nogometaši Vinogradara stigli su do prve domaće pobjede. Gost Mladine bila je jučer Opatija koja je kući ispraćena s tri laka komada. Reklo bi se bila je to rutinska pobjeda domaćeg sastava koji je pitanje pobjednika riješio do 29. minute utakmice kada je semafor pokazivao 2:0. Strijelci su bili Roko Prša i novo pojačanje u napadu Igor Prijić.

Konačnih 3:0 postavio je u 77. minuti razigrani Stjepan Poljak. Mjesta opuštanju u taboru Vinogradara nema, jer već u srijedu igrače trenera Roya Ferenčine očekuje susret šesnaestine finala Kupa Hrvatske u Novskoj kod Libertasa, dok ih za vikend očekuje vrlo važan prvenstveni dvoboj u Dubravi.