Novosti Sport Događanja

Vinogradar se od navijača oprostio pobjedom

12.11.2013. / Nefertum IT
U posljednjoj domaćoj utakmici ove jeseni nogometaši Vinogradara su s 3:2 pobijedili goste iz Gradića, koji su pružili dostojan otpor momčadi iz Mladine, a samo su nijanse odlučile pobjednika. Komentirali su čak domaći navijači kako su igrači Gradića, odigrali bolje i od splitskog Hajduka koji se provukao u Kup utakmici.

Domaća je momčad povela preko Nikole Buckovića koji je iskoristio pogrešku gostujućeg vratara. Mogli su domaći igrači povesti i ranije da je u 33. minuti Mihael Medven iskoristio najstrožu kaznu. No, njegov udarac je obranio vratar Iveljić.

U nastavku su gosti preko Ivana Rajića poravnali rezultat, a u 82. minuti i poveli pogotkom Sandra Fridriha. Vodstvo su imali samo dvije minute, u 84. Krunoslav Všetečka, koji je u igru ušao samo dvije minute ranije poravnava rezultat, a pobjedu domaćinu donosi još jedna pričuva Mate Dragičević.