Vinogradar se oprostio od Kupa

24.09.2015. / Nefertum IT
Nogometaši Vinogradara ranije od očekivanog završili su s ovogodišnjim nastupom u Hrvatskom Kupu. U susretu šesnaestine finala bolji od njih bili su nogometaši Lekenika koji su ih svladali s 1:0 pogotkom Ivana Gajdeka iz slobodnog udarca s velike udaljenosti u 120. minuti utakmice.

Budući da u regularnom dijelu utakmice nije bilo pobjednika, susret je otišao u produžetak, i kada su svi već očekivali kako će odluka o pobjedniku pasti s lutrije jedanaesteraca Gajdek je na veliko zadovoljstvo domaćih navijača iznenadio vratara Braju za pobjedu domaćeg sastava. Momčad trenera Stjepana Gomerca većim je dijelom utakmice bila ta koja je diktirala tempo igre (od 28. minute imali igrača više radi isključenja Korečića, op.a), no nažalost put do mreže domaćeg vratara Radoševića nisu pronašli. Ono što nije uspio obraniti, u tri je navrata zaustavila greda.