Vinogradar zna kako s drugoligašima

15.08.2016. / Nefertum IT
Nakon remija protiv Lučkog i Rudeša, te pobjede nad Sesvetama nogometaši Vinogradara uspjeli su ostati neporaženi u još jednom susretu protiv jače rangirane momčadi. U sklopu priprema za skorašnji početak natjecanja u Trećoj ligi, igrači trenera Roya Ferenčine gostovali su u Sigetu kod Hrvatskog dragovoljca gdje su odigrali 2:2.

Domaćini su poveli preko Sliškovića, a do odlaska na odmor izjednačio je Poljak, da bi u 70. minuti Ibriks iz lijepo izvedenog slobodnog udarca doveo momčad iz Mladine u vodstvo koje je osam minuta prije kraja susreat poništio Majstorović za konačnih 2:2.

Trener Ferenčina itekako može biti zadovoljan izgledom i igrom momčadi koja bi ako ovako nastavi i u službenim prvenstvenim utakmicama trebala ostavriti zacrtani cilj- ulazak u drugoligaško društvo.