Vinogradaru peta uzastopna pobjeda

16.09.2013. / Nefertum IT
I u petom kolu Jedinstvene županijske lige zeleni s Mladine bili su uspješni. Momčad trenera Stjepana Gomerca s 2:0 je pobijedila goste iz Buševca, momčad Poleta. Vinogradar je u vodstvo pogotkom iz jedanaesterca doveo Mihael Medven, a do odlaska na odmor na 2:0 je povisio Dražen Domjančić. U nastavku utakmice iako je bilo prilika s obje strane mreže se više nisu tresle.

-Teška utakmica, jer gosti su dugi niz godina prvi vrhu ove lige. Znali smo da neće biti lako, jer imaju igrače koji znaju igrati. Mi smo se postavili kao favoriti, i na kraju smo to opravdali. Zbog neiskorištavanja nekih izglednih prilika držala nas je nervoza do isteka svih devedeset minuta- o utakmici će trener Gomerac.

Nakon pet kola Vinogradar je vodeća momčad prvenstva s maksimalnim brojem bodova. Dva manje od njih imaju igrači Savskog Marofa kod kojeg Vinogradar gostuje u srijedu. Kvalitetan nogomet u derbiju jesenskog prvenstva je zajamčen.