Vodeći Dinamo pao kod imenjaka iz Okića

04.10.2016. / Nefertum IT
Nogometaši Dinama u potpunosti su nadigrali prvoplasiranog imenjaka iz Jakovlja porazivši ga s visokih 4:0. Nakon prvog dijela u kojem se mreže nisu zatresle, u nastavku susreta domaćini kojima je veliku uslugu napravio isključeni Davor Malić postižu četiri pogotka čime je ispran gorak okus nakon neočekivanog poraza od Pušće. Strijelci za domaći momčad bili su Vedran Jambrović, Antonio Smičiklas, Tomislav Tandarić i Martin Bašić.

Krašić ponovno na bod zaostatka

Poraz vodećeg sastava lige iskoristio je Krašić koji je s 2:1 uz dva zgoditka Tučeka svladao Bestovje.

-Bila je teška utakmica za igrati bez par standardnih igrača, ali najbitnije je da smo uzeli tri boda. Okrećemo se novoj utakmici u nedjelju protiv Rakovog Potoka. Očekujem nas među prve tri momčadi lige na kraju polusezone, a uz ovakve igre i spremne igrače možemo očekivat sami vrh tablice – rekao je za službeno klupsku stranicu trener Marko Povrženić koji je u Krašić stigao ovog ljeta iz Vinogradara gdje je ostavio itekako velik i neizbrisiv trag.

Jaska na Buckovićev pogon

Nogometaši Jaske koji su nesretno u prvom kolu za zelenim stolom izgubili već osvojene bodove, dobrim rezultatima u nastavku prvenstva nadoknadili su taj početni propust. U osmom kolu Jaskanci su ugostili nogometaše Mladosti iz Kraja Donjeg koje su porazili s 4:2. Trostruki strijelac za momčad trenera Damira Katovčića bio je Nikola Bucković, a jedan je pogodak postigao Josip Jurinić.

U ovom kolu poraženi su jedino igrači Mladosti koji su s 2:1 poraženi u Brezju od Sloge.

REZULTATI 8. KOLA
NK Dinamo (O) – NK Dinamo (J) 4:0,
NK Mladost (L) – NK Novaki 2:0, NK BSK – NK Zrinski 0:2, NK Jaska – NK Mladost (KD) 4:2, NK Sava – NK Rakov Potok 3:2, NK Krašić – NK Bestovje 2:1, NK Bregana – NK Pušća 3:0, NK Sloga – NK Mladost (KS) 2:1