Vraća se "Besplatno nordijsko hodanje u Parku"
Besplatno Nordijsko hodanje u Parku vraća se u Jastrebarsko idućeg ponedjeljka, 15. ožujka. Ova vrlo dobro prihvaćena sportsko rekreacijska aktivnost provodi se u našem gradu već devetu godinu, uz potporu gradske sportske zajednice i Grada Jastrebarskog.
Ova rekreativna aktivnost se održava tri puta tjedno u Perivoju dvorca Erdödy pod stručnim vodstvom licenciranih voditelja Nordijskog hodanja, te je namijenjena svi dobnim skupinama. Organizator, Društvo za sport i rekreaciju „Jastreb extreme“, za sve zainteresirane osigurava svu potrebnu opremu za provođenje ove aktivnosti.
-Uz već dobro prihvaćenu novu aktivnost subotom u sklopu projekta Živjeti zdravo – Hodanjem do zdravlja, evo još jedne mogućnosti da se svi građani aktivno bave ovakvim oblikom rekreacije. Stoga pozivamo sve zainteresirane da nam se pridruže!-kažu iz DZSIR-a Jastreb extreme.
Nordijsko hodanje održava se ponedjeljkom, srijedom ili petakom od 18,30 do 20 sati kod Žitnice u Perivoju dvorca Erdödy.
Galerija slika
Manje gužvi i sigurniji promet: Obilaznica Volavje – Petrovina donosi rasterećenje prometa
Pješak ozlijeđen u Jastrebarskom, u Čunkovoj Dragi pronađena mina
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje