Vratio se iz Litve te zaigrao u dresu Vinogradara, hoće li ovdje i ostati?
28.01.2020. / Redakcija
Nakon Kustošije, zatim 6 mjeseci kod Litavskog prvoligaša Atlaantas iz Klaipede čini se da će se mlada nada nogometa, Goričanin Jurica Kovačić, moći gledati na jaskanskom terenu.
Nakon što je Maksimir pobijedio upravo Kustošiju 3:0, u subotu 25. siječnja igrali su i protiv Vinogradara te ih pobijedili 5:0 . Upravo je na toj utakmici prvi put nakon povratka iz Litve zaigrao Jurica Kovačić, koji bi, kako se nagađa, na Mladini mogao ostati sve do ljeta.
foto: Jurica Kovačić/Facebook
Zadnje objavljeno
Cirkuske vještine su KRE-KUL
Vikend na području Jastrebarskog obilježili prometne nesreće, alkoholizirani vozači i požar poslovnog objekta
Počeo novi ciklus dobrovoljnog darivanja krvi u Jastrebarskom
Proslavljen Dan Zagrebačke županije: Povijesna ulaganja u promet, školstvo i razvoj svih njenih krajeva
Veliko priznanje za jaskansku legendu: Prof. Dragutin Fabijanić primio Povelju Zagrebačke županije! Nagrađen i Nogometni savez
U malom vrbovečkom naselju vatrogastvo živi već 80 godina: "DVD Pirakovec simbol je sigurnosti i zajedništva"