Završila 18. zimska liga Vina Kolarić Japetić

13.02.2020. / Redakcija

Prošle nedjelje podjelom pehara i medalja završila je Zimska liga Vina Kolarić -Japetić koja se trči već 18 godina zaredom. Na dugoj stazi pobjednici su slovenski natjecatelji Marta Plahuta i Albert Kranjc.

U nordic kategoriji koja se trči po planinarskoj stazi najbrži su bili Iva Ruzkowski i Stjepan Jandrečić.U MTB kategoriji biciklom su najbrže do Japetića došli Tereza Vuković i Jaskanac Ivan Puškarić.Prosječno po kolu je nastupilo sedamdesetak trkača i biciklista.

Na zadnjem kolu srušen je i rekord kratke staze, jaskanski trkač Kristijan Rubinić je pretrčao planinarsku stazu od Šumskog dvora do planinarskom doma na Japetiću za 20 minuta.

Završila 18. zimska liga Vina Kolarić Japetić Završila 18. zimska liga Vina Kolarić Japetić