Završila Zimska brdska liga Japetić: Tilčeki osvojili medalje
25.02.2026. / Redakcija
Prošle nedjelje 22. veljače službeno je završila još jedna Zimska brdska liga Japetić u organizaciji AK Jastreb.
Kroz cijelu ligu nastupilo je nešto manje od 150 natjecatelja, a u prosjeku se šezdesetak najhrabrijih svako kolo borilo s usponom do vrha.
Iako su ih pratili pravi zimski uvjeti – od dubokog blata, snijega i vjetra, članovi Tilček Team-a nisu posustajali!
U svim kolima lige nastupio je veći broj Tilčeka, a treba izdvojiti:
- 3 zlatne medalje po dobnim kategorijama (Mirjana Brezar, Antonio Vukić i Igor Priselac)
– ukupno 3. mjesto u poretku žena (kratka nordic staza) Mirjane Brezar
-Čestitamo organizatorima iz Atletskog kluba Jastreb na još jednoj dobro odrađenoj ligi - poručili su iz Tilček Team-a
(Foto: Tilček Team)
Galerija slika
Zadnje objavljeno
Pješak ozlijeđen u Jastrebarskom, u Čunkovoj Dragi pronađena mina
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima