FOTO: U Prilipiju sadio i prerađivao konoplju
Policijski službenici Policijske uprave zagrebačke dovršili su kriminalističko istraživanje nad 43-godišnjakom zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela „Neovlaštena proizvodnja i promet drogama.
-Sumnja se da je u za sada neutvrđenom razdoblju, s ciljem proizvodnje i preprodaje droge- konoplje, u obiteljskoj kući na području Prilipja, sadio konoplju koju je po sazrijevanju sušio i prerađivao-javlja PUZ.
Naime, obavljenom pretragom kuće pronađen je improvizirani laboratorij za umjetni uzgoj konoplje sa zasađenih 13 stabljika konoplje tipa droga visine između 30 i 70 cm, 26 komada sasušenih stabljika konoplje, 32 tek nikle stabljike konoplje te 499 grama sasušene i usitnjene konoplje.
Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja protiv osumnjičenog je podnesena kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu.
(foto:PUZ)
Galerija slika
Tragedija na cesti: U Gornjoj Reki poginuo 18-godišnjak, troje ozlijeđenih
Nove prostorije Udruge osoba s invaliditetom Suncokret plus pružit će više mogućnosti korisnicima
Sedam desetljeća zajedno: Priča o ljubavi Nade i Bože koja cvjeta u Ivančićima
Burna 24 sata na jaskanskom području: Nesreće, tučnjava i droga u prometu
Zagrebačka županija jača društvenu solidarnost kroz nove potpore
Župa Plešivica poziva na ciklus "Koncerti na bregu"