Oštećen nadgrobni spomenik u Stankovu
14.01.2019. / Redakcija
Policijska postaja Jastrebarsko prošlog je petka zaprimila dojavu o oštećenju nadgrobnog spomenika na groblju.
Kako su izvijestili iz policije, radi se o oštećenju spomenika na groblju u mjestu Stankovo dok se daljnji rad nastavlja.
Jaskanska policija tijekom proteklog vikenda provodila je i pojačani nadzor vozila i vozača, kao i akciju „Zaštite pješaka“ prilikom kojih je utvrdila 26 prometnih prekršaja.
Naime, evidentirala su tri prekršaja vožnje pod utjecajem alkohola, 21 prekršaj brzine, jedan prekršaj nepropuštanja pješaka te jedan ostali prekršaj.
Zadnje objavljeno
Policijsko izvješće: Dragovoljna predaja oružja, provala i napad psa
Uspješna akcija darivanja krvi: Prikupljeno 128 doza, obitelji dobrovoljnih darivatelja pridružilo se šestero građana
Besplatni pregledi ranog otkrivanja melanoma na koži i u Jastrebarskom
Otvorena foto izložba "Volim svoju županiju"
Odlični rezultati učenika Glazbene škole Jastrebarsko na 64. Hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa
Završila Zimska brdska liga Japetić: Tilčeki osvojili medalje