
U kratkom vremenu dvije krađe benzina u Donjem Desincu, vozači napunili rezervoar, pa "zbrisali" ne plativši
Dvije krađe benzina na benzinskoj postaji u mjestu Donji Desinec zabilježila je jaskanska policija istog dana, u subotu, 31. kolovoza.
Prva se dogodila oko 10:40 sati kada je zaprimljena je dojava o krađi benzina na benzinskoj postaji u sklopu autoceste, gdje je nepoznati vozač natočio gorivo u spremnik vozila nakon čega se udaljio ne plativši račun za natočeno gorivo.
U 13:10 sati zaprimljena je nova dojava o krađi benzina. Nepoznati vozač također je natočio gorivo u spremnik vozila nakon čega se udaljio ne plativši račun.
Iz PP Jastrebarsko izvijestili su i da se u subotu oko 08:40 sati dogodila prometna nesreća sa materijalnom štetom u mjestu Gornja Zdenčina, a u kojoj su sudjelovala dva osobna vozila.
Istog dana u 10:40 sati zaprimljena je dojava o krađi raznih dokumenata iz osobnog vozila parkiranog na parkiralištu u gradu Jastrebarsko. Izvršen je pregled mjesta događaja, a daljnji rad se nastavlja, kažu iz jaskanske policije.
U policijskom vikend izvješću navodi se i kako se u nedjelju oko 12:50 sati dogodila prometna nesreća sa materijalnom štetom u mjestu Pisarovina. Sudarili su se motocikl i osobno vozilo.
Foto: Ilustracija/pixabay

Članovi OK Jelen osvojili devet medalja na dvije utrke Kupa Hrvatske

Vatrogasci VZG Jastrebarsko briljirali na 1. Jaskanskoj vatrogasnoj utrci

Župana biramo u drugom krugu: Kožić ili Zmajlović?

Jaskanci ponovno izabrali Zvonimira Novosela za svog gradonačelnika

U Jastrebarskom dodijeljeni ugovori udrugama civilnog društva: "Budimo razlog zbog kojeg će ljudi vjerovati u dobrotu"

U 31 osnovnoj školi provodi se program prometne kulture za najmlađe
