Jamnica nadigrala Rakovec

07.11.2017. / Igor

U susretu protiv Rakovca nogometaši Jamnice došli su do druge pobjede ove jeseni.

Goste iz istoimene općine u neposrednoj blizi Vrbovca porazili su s 3:0. Patljak u osmoj te Luketić u 37. minuti nagovijestili su pobjedu domaćeg sastava koju je u 72. minuti potvrdio Čefko. Nažalost, domaća je momčad skupo platila ovu pobjedu, jer će naredne dvije utakmice morati odraditi bez svog kapetana i najboljeg igrača Ivice Vračevića koji je nakon jednog starta, neprimjereno reagirao za što je dobio crveni karton te dvije utakmice kazne od strane disciplinskog suca.

Kupinec koji je gostovao u Orešju kod posljednjeplasirane Sloge upisao je sedmi ovosezonski poraz. Domaća je momčad slavila s 2:0 ostavivši Kupinec na dvanaestoj poziciji s jedanaest osvojenih bodova, tri manje ima Jamnica koja je na petnaestom mjestu.