Jelenašima dvije bronce na Međimurje openu
02.11.2017. / Igor
Proteklog vikenda sezona orijentacijskog trčanja i službeno je stigla na korak do završetka, Međimurje openom na kojem su natjecatelji Orijentacijskog kluba Jelen osvojili dvije brončane medalje.
Na noćnom Prvenstvu Hrvatske treće mjesto osvojio je Daniel Fabijanić, a isti uspjeh ponovila je Ana Beblek na sprint utrci. Uz njih na ovom su natjecanju još nastupili Marijan Bogović, Monika Martina Sipina Halper, Ivan Šeperić- Grdiša i Dalibor Stankovski.
Za nešto manje od mjesec dana orijentacisti ponovno se vraćaju u Međimurje na posljednje natjecanje u sezoni, štafetno Prvenstvo Hrvatske.
Zadnje objavljeno
Policijsko izvješće: Dragovoljna predaja oružja, provala i napad psa
Uspješna akcija darivanja krvi: Prikupljeno 128 doza, obitelji dobrovoljnih darivatelja pridružilo se šestero građana
Besplatni pregledi ranog otkrivanja melanoma na koži i u Jastrebarskom
Otvorena foto izložba "Volim svoju županiju"
Odlični rezultati učenika Glazbene škole Jastrebarsko na 64. Hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa
Završila Zimska brdska liga Japetić: Tilčeki osvojili medalje