Judašima 12 odličja na Sakura kupu

12.04.2017. / Igor

Preko 440 natjecatelja iz 31 judo kluba iz Hrvatske, Slovenije te Bosne i Hercegovine, sudjelovalo je u subotu na 7. Sakura kupu, održanom u Svetoj Nedelji. Među sudionicima natjecanja bili su i jaskanski judaši koji su osvojili 12 odličja.

Nika Markulin nastavila je berbu medalja u uzrastu do 12 i 14 godina spremivši u svoju zbirku nova dva zlatna odličja. Uz nju na najvišem su postolju bili i Antonio Bereček, Ivan Jurković i Toma Jurković.

Nastup u Svetoj Nedelji osvajanjem srebrnih odličja završili su Rebeka Vučković, Kim Bartaković i Elin Bartaković, dok su kao trećeplasirani natjecanje završili Petra Malezija, Ivan Vid Vučić, Martin Špigelski i Noa Studen.

Judašima 12 odličja na Sakura kupu Judašima 12 odličja na Sakura kupu Judašima 12 odličja na Sakura kupu