Novosti Sport Događanja

Malonogometni Kup: Slavetić i Gornja Zdenčina u finalu

06.10.2017. / Igor

Polufinalne utakmice malonogometnog Kupa Nogometnog središta Jastrebarsko donijelo su i jedno iznenađenje. Slavetić je pobjedom nad Lučelnicom na njihovom terenu izborio finale gdje ih očekuje Gornja Zdenčina koja je bila uspješna u gostima kod Bratine.

Vjerovali su u Lučelnici kako je njihova momčad ove godine spremna napasti dvostruku krunu, no od toga ipak neće biti ništa nakon što su doživjeli poraz od Slavetića čime je prekinut i niz od 24 utakmice bez poraza. Slavetić je u Lučelnici slavio sa 6:5 preokrenuvši u samo pet minuta (od 32. do 37. minute) domaće vodstvo od 5:2 u konačnih 5:6 za odlazak u finale gdje ih očekuje momčad Gornje Zdenčine. Igrači Gornje Zdenčine do pobjede su došli u gostima kod Bratine gdje su slavili s uvjerljivih 6:1.

-Finale je na rasporedu na proljeće. Za domaćinstvo utakmice prijavio se jedino Dragovanščak te bi se finale trebalo odigrati kao i lani u sklopu Malonogometne lige Prigorja- kaže povjerenik natjecanja, Nedjeljko Kozlovac.