Victoria Pustaj nastavila uspješan niz
28.09.2017. / Igor
Mlađe kategorije Stolnoteniskog kluba Jaska nastupile su proteklog vikenda na 9. Kupu grada Bjelovara, turniru koji se boduje za rang liste Hrvatskog stolnoteniskog saveza.
Victoria Pustaj nastavila je svoj niz uspješnih nastupa te je i na ovom turniru bila na pobjedničkom postolju osvojivši drugo mjesto. Vrlo blizu plasmana na postolje bili su i Andrija Klepić u kategoriji mlađih kadeta te Mihael Matešić u kategoriji najmlađih kadeta. Obojica su svoj nastup okončala porazima u četvrtfinalu.
Zadnje objavljeno
Općina Krašić: Zagrebačka županija sufinancira uređenje pristupne ceste s parkiralištem, izgradnju vanjskog i dječjeg igrališta uz osnovnu školu
Gradnja atletske staze u Jastrebarskom uskoro počinje: Potpisan ugovor o sufinanciranju sa Zagrebačkom županijom
U blizini Veterinarske stanice pronađen mladi ženski pas, traži li ga netko?
Apel „Mama, budi zdrava!“ poslali i mališani Dječjeg vrtića Radost
U Klinči zaustavljen vozač pozitivan na droge, u kući mu pronađene stabljike marihuane
Brzina i dalje najčešći prekršaj na jaskanskim cestama, čak osam vozača uhvaćeno s promilima