Vinogradar na plus sedam

10.04.2017. / Igor

Nogometaši Vinogradara pobjedom protiv Dubrave Tim Kabel vjerojatno su učinili značajan korak prema naslovu prvaka. Igrači Stjepana Gomerca ponovno su prikazali efiaksnu i atraktivnu igru u kojoj su goste porazili s 4:0.

Gosti iz Dubrave napadima razigranih domaćina odolijevali su do 31. minute očuvavši svoju mrežu netaknutom. Pogodak Miličevića bio je naznaka kako se gostima u Vojarni gdje se i ovoga puta okupio respektabilan gledatelja ne piše dobro. Do odlaska na odmor prednost je povećao Vukić.

U istom ritmu igrači Vinogradara nastavili su i u nastavku kada su preko Ristovskog i Šćrbeca potvrdili uvjerljivu pobjedu kojom su otišli na plus sedam u odnosu na pratnju; Trnje i Krk.

Iako je Centralu nakon poraza Tomislav Preprotić napustio razočaran, popodnevna utakmica u Vojarni odgledao je u puno vedrijem tonu. (FOTO: Dragan Đukanović, Sportnews)

3. HNL, 21. KOLO
NK VINOGRADAR – NK DUBRAVA TIM KABEL 4:0 (2:0)
STRIJELCI: 1:0 Miličević (31), 2:0 Vukić (41), 3:0 Ristovski (82), 4:0 Šćrbec (86)
NK VINOGRADAR: Bašić, Vukić (od 66. Ristovski), Bagarić, Dalić, Povrženić, Poljak, Šćrbec, Prša (od 54. Prijić), Miličević, Terzić (od 55. Mislimi), Štulec. TRENER: Stjepan Gomerac
NK DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Baučić (od 53. Zelenika), Šporčić, Čopec, Maloča, El-Saleh, Mioković, Abramović, D. Juranović (od 61. Kolak), Alghoul, Klarić (od 88. Grčić). TRENER: Davor Matić