Vinogradar pao nakon jedanaesteraca

04.10.2017. / Igor

Junački su nogometaši Vinogradara pali u današnjem susretu šesnaestine finala Kupa Hrvatske kod prvoligaša Rudeša. Poslije 120 minuta igre rezultat je bio 2:2, a u lutriji jedanaesteraca s(p)retniji su bili igrači Rudeša koji su izborili prolazak dalje.

Dugo će igrači Vinogradara pamtiti produžetke u kojima su imali dvije velike prilike, najprije je u 93. minuti nakon prodora Ivana Miličevića pucao Igor Prijić čiji je udarac sjajno obranio vratar Rudeša, Josip Čondrić koji je bio na mjestu i u 110. minuti kada je na njega nakon sjajne akcije izašao Dario Terzić. Nažalost, u završnom udarcu nije bilo dovoljno snage te je domaći vratar sačuvao mrežu netaknutom.

Šteta, jer mirisalo je na senzaciju, bez obzira što je Rudeš u dva navrata vodio; najprije preko Antonija Boršića kojeg je u 44. minuti poništi Marko Bjelanović, da bi ih u 75. minuti u vodstvo ponovno doveo Karlo Kamenar pogotkom s jedanaest metara, nakon što je sudac Dario Bel prestrogo pokazao na bijelu točku. No, radost domaćih igrača, kao i njihovih malobrojnih gledatelja trajala je samo četiri minute, jer je u 79. stvari na početak majstorskim pogotkom iz slobodnog udarca s osamnaest metara vratio najbolji pojedinac današnjeg dvoboja, Filip Šćrbec.

Kako se mreže u dodatnih trideset minuta nisu tresle, pristupilo se jedanaestercima, gdje su neprecizni bili Igor Prijić i Marko Bjelanović, čime je u Kranjčevićevoj ulici spriječena senzacija.

KUP HRVATSKE, ŠESNAESTINA FINALA
NK RUDEŠ – NK VINOGRADAR 2:2 (1:1)
STRIJELCI: 1:0 Boršić (17), 1:1 Bjelanović (44), 2:1 Kamenar (75- 11m), 2:2 Šćrbec (79)
NK RUDEŠ: Čondrić, Livančić, Svraka (od 68. Kamenar), Fazli, Franić, Pavić, Entrena, Boršić (od 68. Aralica), Ivančić, Vuco, Feng (od 46. Muić). TRENER: Inaki Alonso
NK VINOGRADAR: Bašić, Vukić (od 91. Ptiček), Povrženić, Bagarić, Ivkovčić, Terzić, Bjelanović, Prijić, Šćrbec, Medić (od 53. Kovačić), Mislimi (od 72. Miličević). TRENER: Stjepan Gomerac

Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Vinogradar pao nakon jedanaesteraca Vinogradar pao nakon jedanaesteraca