Vinogradaru tek bod na otvaranju sezone

28.08.2017. / Igor

Nogometaši Vinogradara na otvaranju nove trećeligaške sezone nisu opravdali ulogu favorita u susretu protiv Dugog Sela. I dok su istog protivnika proljetos svladali s 4:0, u jučerašnjem susretu igrači trenera Stjepana Gomerca u potpunosti su zakazali odigravši tek 0:0.

Imali su domaći igrači tijekom svih devedeset minuta terensku inicijativu, koju nisu znali kapitalizirati. Gostujući strateg sve je karte bacio na obranu postavivši čvrsti blok, koji domaći igrači nisu mogli probiti. U idealnim prilikama koje su mirisale na mogući zgoditak u prvom dijelu najbolje nisu reagirali Terzić i Rupčić, dok je u nastavku u dva navrata zaprijetio Igor Prijić kojem je sudac Marko Cvijović u 87. minuti dosudio igranje rukom u izglednoj situaciji za postizanje pogotka. Bilo je povika na tu njegovu odluku, koja je ostala nepromijenjena.

Osvojenim bodom zadovoljniji su gosti koji su uspjeli u svom naumu da ostanu neporaženi, dok se Vinogradarov igrači za ovaj neuspjeh mogu iskupiti već u srijedu pobjedom na Pešćenici kod HAŠK-a.